69934
Elegance a Sebevědomí
Shopper kabelka na rameno z kolekce Cortado je skvělou volbou pro ženy, které hledají lehkou, stylovou a praktickou kabelku na každý den. Inspirací pro kolekci bylo španělské léto – jeho přirozenost, světlo a uvolněná atmosféra. Díky kombinaci proplétaného materiálu ze Španělska a hladké kůže působí kabelka vzdušně, nenuceně a zároveň elegantně.
Design, který myslí na váš komfort
Shopper kožená kabelka Cortado je prostorný letní koš, do kterého se vejde téměř všechno, co během dne potřebujete. Nabízí spoustu prostoru pro všechny vaše nezbytnosti – od peněženky, diáře a kosmetiky až po láhev s vodou, svetr nebo menší nákup. Díky držadlům s výškou 27 cm ji můžete komfortně nosit na rameni i v ruce, takže zůstává praktická i ve chvílích, kdy je opravdu plná.
Organizace a Ochrana
Kabelka je vybavena vnitřní zipovou kapsou pro uložení telefonu a jednou otevřenou kapsičku na klíče. Dno je chráněno kovovými nýty pro dlouhou životnost. Pokud potřebujete přenést formát A4, tak to není žádný problém.
Kvalitní Materiály
Kolekci Cortado spojuje výrazný proplétaný materiál ze Španělska s hladkou telecí kůží. Barevnost v odstínech kávy... béžové, hnědé, tmavě hnědé a černé zaručuje snadnou kombinovatelnost. Výsledkem je harmonické propojení textury a elegance, které podtrhuje letní charakter kabelky.